На засідання Маріупольської ТВК викликали поліцію

поділитись
Шість членів комісії підписали звернення до голови ТВК Недавнею, щоб вона відкрила знову засідання і важливі на їхню думку питання перенесла в перші пункти порядку денного

[gallery]

Сьогодні на засіданні Маріупольської територіальної виборчої комісії голова комісії Тетяна Недавня викликала співробітників поліції, передає УНН.

Так на початку засідання Маріупольської ТВК за порядок денний не проголосували 9 членів комісії. Почалися суперечки щодо формування порядку денного і досягти компромісу так і не вдалося. Голова комісії Недавня вирішила закрити засідання і попросила всіх вийти з приміщення ТВК. Частина членів комісії відмовилися залишати приміщення і Недавня викликала співробітників поліції і написала заяву про те, що журналісти та члени ТВК не йдуть з приміщення.

Читайте також: В Маріуполі з'явилися лайтбокси пам'яті загиблим "азовцям" (фото)

Шість членів комісії підписали звернення до голови ТВК Недавнею, щоб вона відкрила знову засідання і важливі на їхню думку питання перенесла в перші пункти порядку денного, щоб їх гарантовано розглянули. Це два питання: визнати вибори в Маріуполі такими, що не відбулися і призначити дату виборів на 10 січня наступного року.

Однак засідання не розпочалося. Вже завтра комісія продовжить свою роботу.

Нагадаємо, Верховна Рада призначила вибори в Маріуполі на 29 листопада.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
"Головні відмінності - у підпорядкованості"
0
0
17:40 20.03.2018
Що наворожила Ванга ватажку "імперії зла"
0
0
17:02 20.03.2018
Кілька рекомендацій спеціально для вас
0
0
16:44 20.03.2018
Наші предки вірили - сьогодні можна змінити хід подій та навіть передбачити майбутнє
0
0
16:17 20.03.2018