Курсанти Одеської Військової академії вдосконалюють навички в польових умовах (фото)

поділитись
Курсанти удосконалюють вміння з тактичної, вогневої, інженерної підготовки

[gallery]

Осіння пора стала для курсантів Військової академії Одеси напруженою та відповідальною в сенсі проведення навчального процесу. Протягом трьох тижнів майбутні офіцери вдосконалюватимуть свій професійний вишкіл. Для них проведуть великий комплекс практичних завдань в польових умовах.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони.

Тимчасово виконуючий обов'язки заступника начальника факультету з навчальної роботи підполковник Артем Косенко розповів, що у Центрі забезпечення навчального процесу Академії перебувають курсанти першого курсу.

Вони удосконалюють свої вміння з тактичної, вогневої, інженерної підготовки та багатьох інших військових дисциплін, які їм знадобляться у майбутньому.

Читайте також: Українські десантники провели навчання на Житомирщині (фото)

Курсанти вправляються у стрільбах з різних видів стрілецької зброї, вчаться обладнувати фортифікаційні позиції та засвоюють основи управління взводом в оборонному й наступальному боях.

З початку жовтня, за словами офіцера, всі курсанти факультету пройшли випробування на полігоні. Він додав, що тільки таким чином можна по-справжньому загартувати військовослужбовців та перевірити їх виучку на практиці.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Техно
21.08.2018
Близько 85% нафтопродуктів Україна імпортує, закуповуючи за валюту
0
0
05:11 21.08.2018
Спортсменка розсипалася в компліментах Володимиру Путіну
0
0
01:17 21.08.2018
Чого чекати на курортах України
0
0
00:55 21.08.2018
Підвищення торкнеться пенсіонерів з великим трудовим стажем
0
0
00:42 21.08.2018