В Одеській області прикордонники затримали громадян Молдови, які займалися незаконним промислом на озері Кагул. Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби.

Прикордонники Ізмаїльського загону отримали інформацію від своїх колег з Молдови про те, що двоє чоловіків на човні незаконно перетнули державний кордон. Порушення зафіксували біля молдовського населеного пункту Єтулія та українського Нагорне.

Українські охоронці кордону виявили та затримали правопорушників. Ними виявилися двоє молдован, які на озері незаконно ловили рибу сіткою, що суворо заборонено.

Читайте також: Рибінспектор зі Запоріжжя вимагав більше 10 тис. грн хабара (відео)

У ході огляду плавзасобу прикордонники, окрім сітки довжиною 200 метрів, виявили також 30 кілограмів риби.

Популярні новини зараз
Привид на сімейній прогулянці? Камера випадково зафільмувала біля дитини те, що неможливо пояснити, відео "Six-seven" захопив школи: що насправді означає дивний мем, від якого божеволіють діти Гаманці пенсіонерів поважчають: хто отримає 20-відсоткове підвищення В Україну посеред весни повертаються морози: коли прийде похолодання
Показати ще

Згодом на місце прибули представники Ренійської поліції, які вилучили рибу, знаряддя лову та човен.

Затримані вже понесли адміністративну відповідальність за незаконний перетин державного кордону. Також їм загрожує покарання за браконьєрство.