У курортному місті Судак, що знаходиться на території окупованого Росією Кримського півострова, воду по системі водопостачання подаватимуть лише дві години протягом доби.

Такі обмеження пов'язані з тим, що відключені всі чотири лінії електропередачі, за якими на півострів йде електроенергія з материкової України, передає Інтерфакс-Україна.

"Найбільша проблема зараз в Судаку. Вода подаватиметься по дві години на добу ... Запас води існує на три доби, ми не знаємо, коли буде усунена аварія і відновлені опори", - заявив так званий "міністр житлово-комунального господарства Криму" Олександр Жданов.

Читайте також: Відзавтра школи і дитсадки Севастополя не працюватимуть

Відзначимо, що в Судаку проживають близько 17 тисяч чоловік. Як правило Судак отримує воду по водоводу з Феодосії через перевали.

Популярні новини зараз
Пенсіонери можуть отримати тисячу гривень на ліки: кому та на яких умовах виплатять допомогу Не бери слухавку: шахраї дзвонять саме із цих номерів - і ти вже в їхній пастці Пенсіонерів ощасливлять допомогою: заплатять по 4000 гривень Повісток можна не боятися: низку українців звільнять у липні від мобілізації – кому пощастить
Показати ще

Нагадаємо, в ніч на неділю, 22 листопада, окупований Крим довелося повністю відключити від електрики. Припинення постачання електроенергії пов'язане з підривом опори лінії електропередачі в Херсонській області. Без електрики залишилися всі населені пункти півострова.