Поліцейські викрили діяльність міжнародного каналу постачання та збуту спирту у Вінницькій області. З обігу вдалося вилучити майже півтори тисячі літрів сумнівної продукції.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ.

Співробітники Управління захисту економіки Національної поліції знайшли вночі покинутий автомобіль неподалік кордону з Молдовою. Багажний відсік транспортного засобу був заставлений каністрами зі спиртом сумнівної якості. Всього правоохоронці вилучили 52 ємності, де зберігалось майже півтори тисячі літрів сумнівної продукції. Загальна вартість контрабанди склала 65 тисяч гривень.

Читайте також: На кордоні схопили контрабандистів зі зброєю та предметами старовини (фото)

За даним правопорушенням відкрито кримінальне провадження за статтею Кримінального кодексу "незаконне виготовлення, зберігання, збут чи транспортування з метою збуту підакцизних товарів".

Популярні новини зараз
Платіжка зросте майже на 40%: українцям готують новий тарифний "сюрприз" Вибиватимуть не лише енергетику: експерт попередив про розширення атак рф Тиск противника зростає: рф намагається захопити ключове місто України Уроки стають коротшими, перерви – довшими: що зміниться у школах з 2025 року
Показати ще

Каністри з рідиною направили фахівцям на експертизу. Правоохоронці ведуть слідство, що встановити водія та власника автомобіля, а також причетних до організації контрабанди осіб.

Організаторам та учасникам нелегального бізнесу загрожує штраф від 17 до 34 тисяч гривень.