З четвертого по шосте грудня з нагоди фестивалю "Ніч у Львові" в Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, що на вулиці Тетральній, 11, проводитимуться екскурсії старовинними галереями.

Про це пише Твоє місто.

Охочі зможуть піднятися у храмі на висоту 20 метрів та ознайомитись зблизька із унікальним органом XVIII ст. Також львів'яни матимуть можливість більше дізнатись про систему його функціонування, оглянути автентичні "повітряні міхи", спробувати "дмухнути" в органні труби.

Зокрема відвідувачі зможуть пройтися бічними навами хорів. Саме в цих місцях молились учні давньої Єзуїтської колегії.

Не менш цікавою для відвідувачів стане розписана шафа початку XVII ст. Предмет інтер'єру обклеєний математичними розв'язками та конспектами, яким уже понад 200 років.

Популярні новини зараз
"Донбас повстав. Жодні росіяни туди не заходили": попи під Лаврою розродилися маразмами російської пропаганди 41-річний "донор" став батьком 550 дітей – навіть в Україні: тепер вчені бояться наслідків У Раді ухвалили закон про нові виплати чиновникам: до 800 тисяч особам з інвалідністю, а 1 млн - у разі загибелі Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката
Показати ще

Читайте також: ТОП-7 способів заощадити в поїздках

Наголошується, що екскурсії проводитимуть з 19:30 до 24:00, кожних 15 хвилин відбуватиметься збір усіх охочих у лівій частині храму. Добровільна пожертва – 15 грн. Кошти будуть скеровані на реставрацію стародавнього органу.