Посадовці із Міністерства оборони в Одесі вимагали гроші за підключення компанії до електромережі та трансформаторної підстанції. Їх 4 грудня затримали правоохоронці під час передачі грошей.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ.

Бізнесмен розповів співробітникам Управління захисту економіки, що керівництво держпідприємства оборонного відомства та директор товариства вимагають у нього 550 тисяч гривень. Його компанію зможуть підключити до трансформаторної мережі, що належить Міноборони, лише після спати "обов'язкового внеску". Вже після цього він отримає необхідну дозвільну документацію.

Заступника директора затримали, коли він отримав перший "транш" у дві тисячі доларів. Керівник "погорів", коли отримував решту суми.

Читайте також: Старшого слідчого у Харкові зловили на хабарі у 45 тисяч гривень (фото)

Популярні новини зараз
Дитячі садочки змінюють формат: про дітей піклуватимуться по-новому Нові вимоги для водіїв: який документ перевірятимуть на кордоні Уроки стають коротшими, перерви – довшими: що зміниться у школах з 2025 року Порошенко використав похорон Парубія для цинічної політичної самореклами – експерт
Показати ще

За даним правопорушенням відкрито кримінальне провадження за статтею Кримінального кодексу "прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою.

Хабарникам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі до 12 років.

Нагадаємо, чиновник сільради у Львівські області хотів отримати хабар у 580 тисяч гривень. Він вимагав цю суму від чоловіка за те, щоб виділити земельну ділянку під будівництво.