Скоро відбудеться прем'єра легендарних "Зоряних воєн", які знімали два роки.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЯк повідомляє міський портал Одеси 048, фотографи звернули увагу на життя українського Дарта Вейдера. Він одесит і намагається побудувати Зірку смерті в країні.
Він балотується на пост президента України, як лідер "Інтернет-партії" бере участь у парламентських виборах. Його поява на прес-конференціях завжди супроводжується перфомансом, його передвиборча компанія містить елементи легендарної саги.
У звичайному житті колишній джедай живе на широку ногу: спить у зручних ліжках, використовує пилосос замість меча джедая, готує їжу, чистить зуби прямо на масці і вигулює собаку по узбережжю Чорного моря.
Його можна помітити в супермаркеті з Чуббакою і штурмовиком. Одеський Дарт Вейдер - добрий, він допомагає пенсіонерам вийти з тролейбуса.
Читайте також: Штурмовики із "Зоряних війн" перетворилися на футбольних фанатів (відео)
Нагадаємо, що новий постер "Зоряних воєн" викликав скандал у Китаї.