Двоє бійців АТО постраждали від рук місцевих жителів Одеської області.

Як повідомляє журналіст Роман Бочкала на Facebook,вони служили в 72 і 92 бригаді, а в даний момент проходять реабілітацію в оздоровчому центрі "Орізонт" в Сергіївці під Одесою.

Військові ввечері мирно прогулювалися, коли трапився неприємний інцидент. Чоловік зачепив рукою військового. Це стало причиною для бійки. На двох бійців навалилася ціла юрба.

Очевидці викликали швидку допомогу і копів. Поліцейські розняли сторони конфлікту. Коли зачинателя бійки "пакували" в поліцейську машину, він почав кричати: "Слава Путіну" і "Ви знищили наші будинки". Копи з'ясували, що хлопець родом з Луганська, який на даний момент окупований терористами "ЛНР".

"Реабілітація на задалася", - пише журналіст.

Популярні новини зараз
Привид на сімейній прогулянці? Камера випадково зафільмувала біля дитини те, що неможливо пояснити, відео Комісія при обміні "білих доларів": українцям пояснили, чи законно це Викрадення НЛО, про яке мовчали: чоловік прокинувся в капсулі з "живою рідиною" - і це лише початок Українців попередили про жорсткі відключення світла: коли можуть запровадити обмеження
Показати ще

Бочкала розповів, що у військових зняли побої, щоб передати поліцейським для протоколу. Правоохоронці шукають інших учасників бійки. Військовим одразу ж надали першу медичну допомогу.

Читайте також: Водія маршрутки в Запоріжжі звільнили через "дулі" бійцю АТО

Нагадаємо, що восени в Білгород-Дністровському водій маршрутки вигнав бійця АТО з машини.