Ватажки так званої "ЛНР" оголосили про обрання народною радою нового глави уряду

Про це повідомляє ЗМІ бойовиків.

За словами "голови народної ради" Олексія Карякіна, бойовиками було прийняте рішення про призначення на посаду прем'єр- міністра Козлова Сергія Івановича.

Як відомо, донедавна Козлов очолював "штаб народної поліції". Ротація відбулася після того, як Генадій Ципкалов подав у відставку 26 грудня 2015 року.

Читати також: "Прем'єр-міністр" "ЛНР" пішов у відставку

Популярні новини зараз
ПриватБанк звернувся з попередженням до власників карток: кого терміново чекають у відділенні Нечесна індексація: чому пенсіонери отримують менше, ніж повинні Нові ліміти на карткові перекази: які обмеження діють і кого стосуються "Мінімалка" до 20 тисяч грн: українцям хочуть майже вдвічі підняти оклади
Показати ще

До слова, знайти бібліографічні відомості про Сергія Козлова в інтернеті неможливо. Інформаційний сайт фейкової "ЛНР" також такі відомості не надає.

Нагадаємо, в "ЛНР" вирішили з 30 грудня перевіряти всіх, хто покидає та в'їздить на територію Луганської області, підконтрольну бойовикам. Своє рішення в "ЛНР" пояснили тим, що бойовики переживають через "підривну " діяльність проукраїнських громадян. Відповідно в "ЛНР" створили електронну базу, в якій фіксуватимуть всіх, хто перетинає територію "ЛНР" і встановлять відповідні пункти пропуску.