У так званій "ЛНР" пішов у "відставку" самопроголошений "глава уряду" Геннадій Циплаков.

Про це заявив ватажок терористів Ігор Плотницький, передає "Українська правда".

За словами Плотницького, Циплаков особисто попросив про звільнення, оскільки отримав нову робочу пропозицію.

"Але це не означає, що Геннадій Миколайович йде від нас. Я запропонував йому іншу роботу, і він, наскільки я знаю, прийняв її", - заявив ватажок луганських терористів. Втім, він не уточнив, чим саме займатиметься "екс-чиновник".

Нагадаємо, хаос в керівництві "ЛНР" триває вже пару місяців. На думку експертів, причиною нестабільності стали великі амбіції Ігоря Плотницького.

Популярні новини зараз
Не тільки індексація: пенсіонерам готують нове підвищення виплат В жодному випадку не залишайте картку вдома до 31 грудня: Ощадбанк зробив заяву для всіх українців Банки отримали нові повноваження: рахунок закриють без пояснень В Україні з 1 січня запровадять нові правила розрахунків карткою
Показати ще

Читайте також: Плотницький засумнівався в "геройстві" Гіві і Мотороли

Саме конфлікт з Плотницьким став, на думку багатьох, причиною загибелі ватажка луганських "козаків" Дрьомова, якого підірвали у власному автомобілі. На ньому Дрьомов їхав на власне весілля.

Напруга в "ЛНР" також пов'язана з торговою і залізничною "війнами", які Плотницкий оголосив "ДНР". Все через бажання ватажка луганських сепаратистів контролювати доходи від контрабанди вугілля і торгівлі алкоголем.