Сьогодні вночі о 2:18 до поліції Ужгорода надійшло повідомлення про те, що на вул. Тлехаса палає автомобіль Mercedes з номерами Словаччини.

Пожежа знищила передню частину автомобіля, значно пошкоджено салон. Причина пожежі та збитки встановлюються, повідомляє Mukachevo.net.

Нагадаємо, у Львівській області автомобіль ВАЗ-2108 без водія скотився з гори. Машина наїхала на туристичний намет, в якому в той момент знаходилися четверо молодих людей.

Читайте також: У Луцьку працівник СТО вщент розбив авто клієнта (фото)

"Інцидент стався в місті Турка близько четвертої години ранку на території енофестіваля" Бойко-fest ", - йдеться в повідомленні.

Популярні новини зараз
Фото дітей у закладах освіти: адвокат розповів про те, якою має бути згода від батьків Дитячі садочки змінюють формат: про дітей піклуватимуться по-новому Нові вимоги для водіїв: який документ перевірятимуть на кордоні "Ощадбанк" попередив про масштабне нововведення
Показати ще

У результаті наїзду були травмовані 25-річна мешканка й 25-річний житель міста Самбір, а також 17-річна та 24-річний жителі Турківського району.

Постраждалих доставили в Турківську центральну районну лікарню з травмами різного ступеня тяжкості.