У Києві прихильники блокади Донбасу оточили офісне приміщення, розташоване на вулиці Десятинна, 3-А.

За словами активістів ОУН, воно належить олігархові Ринату Ахметову. Будівлю оточили правоохоронці. Активісти не можуть прорвати кордон. Тільки кидають за спини копів петарди і каміння, передає УНІАН.

Вказується, що протестувальникам розбити вікна не вдалося.

Повідомлялося, що раніше на Майдані відбулося віче прихильників блокади. Лідер Добровольчого руху ОУН Микола Кохановський на ньому заявив, що Ахметову не місце в Україні і закликав активістів пройти до його офісу. Також Кохановський закликав палити магазини "Рошен".

Раніше "Знай.ua" повідомляв, що в Києві на Хрещатику прихильники блокади Донбасу почали громити відділення "Альфа-банку". Один з активістів збив вивіску банку, інші почали закидати будівлю цеглою. Після цього в натовпі почалася бійка. Вказується, що поліція тільки спостерігає і не втручається.

Популярні новини зараз
Путінська підстилка Іван Охлобистін сам того не розуміючи розкрив всю сутність "русского мира": "Ми — орда" Булітко з "Дизель шоу" і Бабкін гнівно відреагували на образливі слова лаврова про Україну: "Витратний матеріал у тебе в трусах" Українці знайшли несподівану схожість між Іриною Федишин і Аліною Паш: "Кар'єра, якої не було" "Я вам зараз покажу": журналістка ТСН засняла Марічку Падалко перед ефіром
Показати ще