Радник голови Служби безпеки України Юрій Тандит вважає, що російські спецслужби використовують народного депутатата Надію Савченко для дискредитації української влади.

Таку точку зору Тандит висловив в ефірі "5 каналу".

"Багато хто сподівається, що вона не є завербовним агентом Кремля, але спецслужби Росії використовують її втемну", - заявив радник голови СБУ.

Він зазначив, що є конкретні факти причетності Савченко до вищесказаного.

"Вона бореться за звільнення заручників. На жаль, списки, які вона опублікувала, лише певні труднощі принесли", - додав Тандит.

Популярні новини зараз
На українські виші очікують важкі часи: кількість вступників зменшиться в рази Індексацію проведуть із затримкою: коли зростуть виплати пенсіонерів "Підводні камені" індексації: про що треба знати пенсіонерам Колектори всерйоз візьмуться за боржників: в яких випадках заберуть майно
Показати ще

Он також прокоментував гібридну війну Росії проти України, зазначивши, що "руського міру" вже немає.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Савченко заявила про присутність в українському уряді представників "єврейської крові".