Радник голови Служби безпеки України Юрій Тандит розповів, що Росія використовує чотири складові гібридної війни проти України.

В ефірі "5 каналу" Тандит зазначив, що мова йде про економічну, політичну, військову та інформаційну складові. За його словами, саме політичними методами агресор намагається розхитувати ситуацію всередині України.

"Немає вже цього "руського міру". Вони намагаються дискредитувати українську владу і Україну як державу", - зазначив радник голови СБУ.

Він додав, що інформаційна складова гібридної війни Росії є глобальною, адже вона поширюється на українські канали інформації та соціальні мережі. Однак ця війна, додав Тандит, може лише згуртувати українців.

Як повідомляв портал "Знай.ua", український дипломат Олена Захарова заявила, що гібридна війна на Донбасі обмежила можливості дипломатів.

Популярні новини зараз
ТЦК оновили списки: кого з чоловіків не чіпатимуть до кінця літа У всіх областях України: ТЦК запровадили важливі нововведення для військовозобов'язаних Банки ліквідують, а гроші згорять: фінустановам дозволили не повертати вклади клієнтам "Попереду кривава осінь": командир ЗСУ порадив українцям готуватись до найгіршого
Показати ще