Український стартап CheckiO створив космічну гру для програмістів

поділитись

0

658

Уміння гравця "кодити" стає додатковим зброєю і дозволяє в рази поліпшити показники фабрик, прискорити процеси будівництва

Можна вчитися програмувати на курсах, а можна удосконалювати навички в процесі гри. Відомий український стартап CheckiO відкрив бета-версію своєї нової гри - Empire of Code.

"Створення настільки складного продукту, як захоплююча гра з глибокою інтеграцією програмування - це не просто", - уточнює CEO проекту Ліза Авраменко.

Empire of Code - це стратегія з елементами програмування, тактики та економіки. У ній гравці можуть будувати велику імперію, покращувати властивості будівель і продуктивність фабрик, воювати з ворогами. У гру можуть грати всі, не тільки програмісти. Однак уміння гравця "кодити" стає додатковою зброєю. Це дозволить в рази поліпшити показники фабрик, прискорити процеси будівництва, написати алгоритм своїм військам, які битимуться з ботами на інших планетах.

Читайте також: Українка створила портативну колонку, яка здобула міжнародну премію

У грі використовуються такі мови програмування, як Python і JavaScript.

Нагадаємо, CheckiO - один з найвідоміших українських стартапів. Це гра, в якій програмісти можуть змагатися у написанні найбільш красивого коду для вирішення якоїсь задачі. Засновником його є Олександр Лябах.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Ексклюзив, Політика, Розслідування
23.03.2017

Коментарі

Обробляти фото одночасно зможуть усі присутні на ньому
0
0
13:01 27.03.2017
Першість на ринку смартфонів належить гаджетам від Apple
0
0
10:11 27.03.2017
На престижній міжнародній виставці комерційних автомобілів українські розробники представили модель нового автобуса
0
0
23:29 26.03.2017
Американська компанія припинила тести автономних автівок після аварії в Аризоні
0
0
15:49 26.03.2017