У штаті Мічиган з'явилась зменшена копія мегаполісу, в якому мешкають лише роботи та автоматизовані машини. Площа цього міста складає 13 га, а вартість проекту склала 10 млн доларів.

Це місто створили на території Мічиганського університету для тестування безпілотних автомобілів та техніки із штучним інтелектом. У мегаполісі присутні фасади будинків, дороги та навіть роботизовані пішоходи.

Окрім працівників університету, до проекту долучилась влада штату, а також такі світові компанії, як Ford, GM, Toyota, Qualcomm та Verizon. У цьому місті можна буде тестувати прилади навіть взимку, адже це дасть змогу побачити, як техніка реагує на погодні умови.

Директор Мичіганського університету Пітер Светман запевнив, що автоматизація машин є справжнім проривом у сферах безпеки, енергетики та економії.

Читайте також: Безпілотник Sony поєднує переваги літака і вертольота (відео)

Популярні новини зараз
Коли в українських супермаркетах подешевшають яйця: відповідь експерта Головне за ніч: "сюрприз" від ЗСУ, передбачення смерті путіна, здорожчання автогазу та чому слід закупитися продуктами В Україні очікується кардинальна зміна погоди: прогноз на 6 жовтня неабияк здивує 5 улюбленців долі, яким казково пощастить у жовтні 2022: Тамара Глоба назвала везунчиків серед знаків Зодіаку
Показати ще

На майданчику зможуть тестувати свої прилади будь-які компанії. Google вже виявив бажання протестувати у таких умовах свій безпілотний автомобіль.