Верховний суд Японії у четвер, 10 вересня, підтвердив рішення суду нижчої інстанції оштрафувати компанію Apple на суму близько 3 млн доларів за порушення патентного законодавства країни.

Про це повідомляє ВВС с посиланням на агенцію Kyodo.

На думку суду, Apple незаконно запозичила ключовий елемент дизайну плеєра iPod - сенсорне коло click wheel - у винахідника Норіхіко Сайто.

Читайте також: Apple випустила IPhone нового покоління

Водночас суд відмовив самому Сайто, який вимагав збільшити розміри компенсації. У результаті компанію оштрафують на 330 млн єн, або 2,74 млн доларів.

Популярні новини зараз
Ці машини краще не чіпати: патрульні зізналися, які авто бояться зупиняти Старі квартири обкладають податком: українці скоро отримають листи Пенсію можна підвищити майже на 300 гривень: яку довідку треба передати до ПФУ Зміни у мобілізації з 1 травня: Генштаб оголосив про важливе нововведення
Показати ще

Таким чином Верховний суд відмовив Apple у апеляції на рішення, винесене судом із інтелектуальної власності країни у 2014 році.