Лише 10 листопада світ побачив нову гру про легендарну Лару Крофт, а вже сьогодні мешканці Саудівської Аравії дізналися сумну звістку. Влада країни заборонила громадянам грати у Rise of the Tomb Raider через релігійну складову гри.

Про це повідомили представники Xbox у Twitter.

Цікаво, що пригодницька гра потрапила під заборону не через насильство, кров або нецензурну лайку. Головна героїня Лара Крофт шукає гробницю Пророку, а це, на думку саудівських чиновників, несумісно із релігійними переконаннями у країні.

Бували заборони на продаж ігор навіть через пропаганду наркотиків або політику, але через релігійні переконання вкрай рідко.

Розробники із Crystal Dynamics вже пустили у продаж Tomb Raider на Xbox, а власники PlayStation 4 вимушені чекати до наступного року. Гра коштує 50 доларів.

Популярні новини зараз
Графіки відключення світла: як знайти свою адресу та години вимкнення Зимова субсидія на комуналку: скільки грошей дають на опалювальний сезон Оновлені правила оплати: "Нафтогаз" змінив процедуру отримання рахунків Кабмін запровадив нові правила нарахування пенсій: що буде з радянським стажем
Показати ще

Читайте також: У магазинах Apple з'явились перші українські товари

Tomb Raider є легендарною пригодницькою грою про британського археолога Лару Крофт. Перша гра вийшла ще у 1996 році на PlayStation. У 2001 році за мотивами гри вийшов фільм "Лара Крофт: Розкрадачка гробниць", де головну роль зіграла Анджеліна Джолі.