На виставці роботів, яка пройшла в Токіо, представили смартфон, замаскований під андроїда.

Висота новинки становить 19 сантиметрів, вага - 390 грамів, передає NTD. Пристрій виконує всі функції смартфона - через нього можна заходити в Інтернет, робити фотографії та вести календар справ.

Творці нового смартфона кажуть, що хотіли надихнути людей на більш активне використання голосових команди в телефоні.

Читайте також: Людина стане безсмертною завдяки біонічному тілу

"Люди рідко використовують ці функції в повсякденному житті. Причина в тому, що їм незручно говорити з прямокутною коробкою. Зовсім інша справа, якщо говорити з телефоном у формі людини або тварини", - відзначає Томотака Такахасі, творець RoBoHon.

Популярні новини зараз
Чоловікам після 50 приготуватися: кого мобілізують уже з червня Власники земельних ділянок хапаються за голову: доведеться викласти до 30 тисяч Пенсіонерам, сім'ям з дітьми та людям з інвалідністю виплатять по 10 800 гривень: як отримати Не чекайте – гроші не дадуть: у червні частина українців залишиться без соціальних виплат
Показати ще

Смартфон повинен з'явиться на полицях магазинів у наступному році. Його вартість поки не розголошують.