Головний тренер національної збірної України Андрій Шевченко дав велике інтерв'ю сайту Команда №1, в якому проаналізував останній матч з Хорватією.

"Після детального перегляду і аналізу матчу враження трохи помінялися, але в цілому я дотримуюся тієї ж думки, яку озвучив на прес-конференції. У нас були помилки, ми провели складний поєдинок з сильним суперником, але на його тлі виглядали гідно.

Ми вибрали найкращий на той момент склад, і сьогодні я не буду говорити, що в разі чого прийняв би інше рішення. Не стану критикувати своїх футболістів. Раз я їм довірив місце на полі, значить, взяв відповідальність на себе, а вони, в свою чергу, нехай несуть відповідальність перед всією командою. Всі ці питання ми обговоримо всередині колективу.

Можу також сказати, що ми серйозно поступилися противнику тільки в одному компоненті - в індивідуальній майстерності в середині поля. У хорватських півзахисників було набагато більше обводок і вертикальних передач. Кожна така індивідуальна дія допомагає створювати чисельну перевагу в атаці, а нам цього якраз не вистачило.

Як пережив першу поразку в тренерській кар'єрі? Все нормально - я ж не перший день у футболі. Перед матчем говорив, що результат для нас важливий, але важлива і сама гра, її якість, а в цьому відношенні ми побачили чимало позитивних моментів на тлі такого серйозного суперника" - цитує слова коуча zbirna.com.

Популярні новини зараз
Ірина Білик здала Таїсію Повалій та Ігоря Ліхуту з потрохами: "Радіє з того, що відбувається з нами тут" Нумеролог Владислав Грицай розповів про ракетні удари по Києву в серпні 2022 року: "Земля просякнута..." Мішель Андраде з "Орел і Решка" після розставання з Потапом розповіла про нову втрату: "Люди показують туалет" Фіналістка шоу "Холостяк" Яна Соломко втекла в росію і забула про війну: "Виявилося, ти наша ганьба"
Показати ще

Як повідомляв інформаційний портал Знай.ua, збірна України програла хорватам у відборі на ЧС-2018.