Саакашвілі налякав бізнесмена Хмельницького Кличком

поділитись

0

296

Мільярдере Хмельницький, скориставшись тим, що я виїхав до Києва, Ви стали споруджувати паркан в порушенні 100-метрової пляжної зони знову - звернувся губернатор

У соціальних мережах знову обговорюють Михайла Саакашвілі. Цього разу його наполегливість, з якою губернатор Одеської області вирішив таки за будь-яку ціну повернути окупований бізнесменами пляж людям.

Не встиг новий губернатор виїхати в столицю, як одіозний екс-нардеп Василь Хмельницький знову почав відновлювати забір, який незаконно перекриває дорогу на пляж.

У себе на сторінці в "Фейсбук" Саакашвілі написав пост-звернення до одіозного олігарха: "Шановний мільярдере Хмельницький, скориставшись тим, що я виїхав до Києва на засідання Національної ради реформ, Ваші місцеві представники знову стали споруджувати паркан в порушенні 100-метрової пляжної зони, передбаченої водним кодексом України. Ніхто не чіпає Вашу приватну власність і можете огороджувати Ваші вілли потворними парканами на Ваш розсуд, але не чіпайте пляж і не випробовуйте терпіння людей. Та зрозумійте ж Ви, що не маєте права забирати у одеситів навіть 1 квадратний сантиметр їх кращого пляжу".

Також губернатор вирішив натиснути на екс-депутата і налякати його: "Або скориставшись перебуванням у Києві, мені запросити Кличко і з ним разом сходити теж, показати які я бачив незаконно Вами огороджені київські території?".

Читайте також: Саакашвілі знайшов гроші на автоматичний центр видачі довідок (відео)

Менше, ніж за день пост набрав більше 12 тисяч лайків і тисячу коментарів.

Нагадаємо, кілька днів тому активісти на чолі з Саакашвілі знесли бетонний забір, яким Хмельницький "віджав" собі ділянку побережжя в районі санаторію ім. Чкалова.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Політика
25.07.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
12.07.2017
Київським велосипедистам підготували сюрприз
0
0
04:45 27.07.2017
Мешканців міста просять погасити борги
0
0
20:16 26.07.2017
Фура з рибою простояла шість днів під палючим сонцем
0
0
18:30 26.07.2017