У Архангельську на день ВДВ заборонили гей-парад

поділитись

0

282

Їм відмовили, посилаючись на те, що проведення параду порушило б закон про "Захист дітей від інформації, що завдає шкоди їх здоров'ю та розвитку"

В Архангельську не дозволили провести гей-парад, який представники секс-меншин хотіли провести в день ВДВ 2 серпня. Їх заявку на проведення публічного заходу відхилили.

Про це повідомляє в п'ятницю, 24 липня, радіостанція "Говорит Москва" з посиланням на лист від начальника прес-служби мерії Архангельська Георгія Гудим-Левковича.

ЛГБТ-активісти планували влаштувати ходу на проїжджій частині набережної Північної Двіни, але їм відмовили, посилаючись на те, що проведення гей-параду порушило б закон про "Захист дітей від інформації, що завдає шкоди їх здоров'ю та розвитку".

Читайте також: В Архангельську проведуть гей-парад в день ВДВ

У листі підкреслюється, що інших майданчиків для проведення гей-параду запропоновано не буде.

"На території МО "Місто Архангельськ" проживає близько 68 000 дітей, причому території, на яких би діти не проживали, відсутні. Також відсутні і місця, в яких не перебували б діти і, як наслідок, пропозиція конкретних місць проведення заявлених публічних заходів є неможливою", - йдеться в листі.

Раніше мер Арахнегльска Віктор Павленко обіцяв дозволити представникам сексуальних меншин провести гей-парад, сказавши, що представники ЛГБТ "просяться до нас вже кілька років поспіль".

"Цього року 85 років ВДВ, Отож на 2 серпня ми їм дозволимо обов'язково. Я гарантую їм. Це так для розрядки", - говорив він.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Політика
25.07.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
12.07.2017
Постраждалий знаходиться в лікарні
0
0
15:25 28.07.2017
Кияни впіймали квартирного злодія на гарячому
0
0
14:42 28.07.2017