Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявляє, що дав доручення збільшити в середній школі кількість годин на вивчення іноземних мов.

Таку заяву прем'єр зробив в ефірі програми "10 хвилин з прем'єром" на телеканалі "Еспресо tv" в неділю, 26 липня.

Читайте також: Міністр Квіт закликав розвивати українську Вікіпедію

"Світ змінився, і для того, щоб ти був конкурентноздатним в цьому світі, ти повинен знати багато іноземних мов. Це ще одне джерело знань. Саме тому я дав доручення збільшити кількість годин у середній школі для вивчення іноземних мов", - сказав пан Яценюк.

Популярні новини зараз
Тепер по кишені кожному: супермаркети переписали ціни на ключові продукти Енергетики б’ють на сполох: у які години краще не можна вмикати техніку Готуйтеся до більших платіжок: опалення цьогоріч вимкнуть не за календарем Чи можуть ТЦК вломитися у будинок: адвокат чітко окреслив межі повноважень
Показати ще