Нацгвардійці показали неймовірний бойовий вишкіл (відео)

поділитись

0

426

На відео хлопці, які були призвані на строкову службу біля двох місяців назад. І ось яких результатів вони змогли досягти за цей короткий термін

Нацгвардійці показали у Мережі свої тренування – десантування з гелікоптера, захоплення будинку та стрільби з гранатомету.

Як виявилося, це були показові навчання на полігоні, що у Нових Петрівцях на Київщині.

"На відео бійці першої бригади оперативного призначення. Це все хлопці, які були призвані на строкову службу біля двох місяців назад. І ось яких результатів вони змогли досягти за цей короткий термін", - розповідає "Знай" начальник групи зв'язків з громадськістю та ЗМІ Північного ОТО підполковник Євген Роженюк.

Як розповів офіцер, зараз строковики продовжують навчання. "На фронт не відправляють строковиків. Тільки у разі напруження переговорів і тільки за згодою зі солдатом", - говорить Роженюк.

Читайте також: Спецназ Нацгвардії показав, як десантується з гелікоптера (відео)

В Україні створюються потужні професійно підготовлені мобільні підрозділи спеціального призначення і швидкого реагування. Вони зможуть дати відсіч як зовнішньому, так і внутрішньому ворогу. Про це повідомив секретар Ради національної безпеки та оборони Олександр Турчинов після військових навчань одного зі спецпідрозділів Національної гвардії на полігоні в Нових Петрівцях.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Політика
25.07.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
12.07.2017
Постраждалий знаходиться в лікарні
0
0
15:25 28.07.2017
Кияни впіймали квартирного злодія на гарячому
0
0
14:42 28.07.2017