"Не ходіть, діти, в Африку гуляти" - полонені ГРУшники про Донбас (відео)

поділитись

0

1466

Євген Єрофєєв зазначив, що також по-іншому оцінив події в Україні і зрозумів, що по російському телевізору "не так все зображають"

Сьогодні Служба безпеки України опублікувала відео інтерв'ю російських військових з Головного розвідувального управління Генштабу Збройних сил Росії Олександра Александрова та Євгена Єрофєєва.

Сержант Олександр Александров, який погодився співпрацювати зі слідством розповів про те, що після ставлення українських військових і медиків до нього, у нього змінилося усвідомлення подій в Україні.

Він зараз впевнений, що бійці АТО виконують свій обов'язок із захисту територіальної цілісності країни. Водночас він заявив, що не міг відмовитися від виконання наказу свого командування в Луганській області.

"Природно, після цього стає зовсім інше сприйняття дійсності. Лікарі теж могли не морочитися і просто ампутувати ногу", - говорить він.

Також він розраховує на повернення додому, до Росії.

Командир Євген Єрофєєв зазначив, що також по-іншому оцінив події в Україні і зрозумів, що по російському телевізору "не так все зображують".

"Перебуваючи тут і дивлячись вже ваш телевізор, спостерігаючи живих людей, якісь висновки вже зробив, що не все так, як показують у нас по телевізору, - додав він.

Також Єрофєєв закликав російських військових, які їдуть воювати на Донбас, відмовитися від цього.

"Я відповім словами з мультика: "Не ходіть, діти, в Африку гуляти", "У казці брехня, та в ній натяк", - говорить він.

Читайте також: Луценко показав відео з телефону полоненого спецназівця

Нагадаємо, що 16 травня в районі Щастя українські військові затримали двох російський військових - сержанта Олександра Александрова і командира Євгена Єрофєєва.

Вони дали свідчення СБУ, в яких зізналися в тому, що є кадровими російськими військовими і приїхали на територію Луганщини виконувати військові завдання.

Російська сторона відхрестилася від них, повідомивши, що вони давно звільнилися з військової частини. Александров погодився співпрацювати з українським слідством, а Єрофєєв відмовився.

Вчора з'явилася інформація, що їх обміняли на полонених українських військових.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Політика
25.07.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
12.07.2017
Блискавки б'ють в Київське море, не перестаючи
0
0
19:33 27.07.2017
Кличко розповів, що творилося на ринку на Лісовому
0
0
15:51 27.07.2017
Гуляти по старому району столиці можна буде абсолютно вільно
0
0
15:20 27.07.2017
Підозрілого чоловіка неодноразово бачили на столичних вулицях
0
0
12:24 27.07.2017
З метою безпеки можуть закрити майже на цілий день
0
0
11:55 27.07.2017