На еко-заході у Луцьку збирають вторсировину для бійців АТО (фото)

поділитись
Фестиваль надає можливість допомогти бійцям АТО, здавши на утилізацію вторинну сировину

[gallery]

У Луцьку Волинської області на еко-поляні використані електричні лампочки обмінюють на нові та збирають вторсировину на допомогу військовим АТО. Наразі триває вже третій і останній день фестивалю.

Про це інформує місцевий портал pravda.lutsk.ua.

Екологічний захід відбувається у рамках Всеукраїнського фестивалю української альтернативної музики "Бандерштат", який на Волині проводять вже дев'ятий рік.

Гості заходу можуть не тільки отримати замість перегорілої лампочки нову, а ще й здати на утилізацію використані батарейки, пластикові пляшки та кришечки. На еко-поляні також можна підживити гаджети від сонця на виставці, яку присвячено альтернативним зарядним пристроям. Всі бажаючі мають змогу прослухати лекції на тему енергозбереження та взяти участь у благодійному ярмарку.

Читайте також: В Івано-Франківську влаштували "Глобальне село" (відео)

Як розповіли організатори, фестиваль не лише акцентує увагу на темі сміття і бережливого ставлення до навколишнього середовища, а надає можливість допомогти бійцям АТО, здавши на утилізацію вторинну сировину. Еко-поляна на "Бандерштаті" разом з благодійним фондом "Овес" збиратиме пластикові кришечки та пластикові пляшки, які в ході переробки будуть використані для виготовлення протезів та їх частин для наших бійців на Сході.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Предприниматели уверяют, что у власти свои планы на их места
0
0
15:46 23.02.2018
На прилеглих вулицях автівки стоять у заторах
0
0
14:48 23.02.2018
Запрошення в туристичну Мекку України
0
0
09:58 23.02.2018
Сталося це в одному з дворів
0
0
09:58 23.02.2018