В озері Басів Кут неподалік від центру Рівного у вівторок втопився турист з Ірландії. Про це повідомили у аварійно-рятувальній службі Рівного.

Водолази уже кілька годин поспіль шукають його тіло у водоймі.

Читайте також: На військовому полігоні в Рівне помер мобілізований

36-річний чоловік із ірландського міста Лукан у вівторок приїхав до знайомої в Рівне. Того ж дня іноземець з компанією відпочивав на озері. Пірнув і більше його не бачили.

Представник прес-служби ГУ УМВС у Рівненській області Ольга Олійник розповіла, що міліція відкрила кримінальне провадження за фактом навмисного вбивства іноземця.

Популярні новини зараз
Потрібно терміново змінити: у ПриватБанку звернулися до всіх клієнтів, які мають карту Квартиру можуть визнати безхазяйною: українцям анулюють право власності на житло - кому приготуватися Ціни ростуть, як на дріжджах: українці змушені переходити на найдешевші товари Прогноз приголомшив і цивільних, і військових: вчені назвали дату завершення війни в Україні
Показати ще

Нагадаємо, нещодавно у Чернігові в річці Десна потонув 14-річний хлопець.