Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк доручив голові Міністерства охорони здоров'я Олександру Квіташвілі терміново провести позапланові перевірки запасів вакцин по регіонах України.

Про це повідомив глава уряду під час засідання Кабінету міністрів, передає "Новий регіон".

"МОЗ вже погодив з ООН і міжнародними організаціями сім програм по закупкам ліків для України, в тому числі вакцин, з якими в країні зараз найбільші проблеми", - повідомив Квіташвілі у відповідь на питання прем'єра про забезпечення ліками.

Міністр додав, що договори з міжнародними програмами підпишуть вже наступного тижня.

Це, за його словами, дасть можливість дуже швидко завезти в країну те, що потрібно.

Популярні новини зараз
Кара їх наздоганяє: бригада, що звірствувала у Бучі відправилася у пекло Слава Камінська згадала бурхливу молодість і показала, як виглядала до пластики: "Здалося, що Джолі" Софія Ротару у 75-річний ювілей заявила про неважливість мови в Україні, тепер вона в місці сили: "Про кохання та мир" Телеведуча Алла Мазур ридає над втратою: "Стерті в порох"
Показати ще

Прем'єр уточнив у міністра про обсяги залишків вакцин і Квіташвілі підтвердив, що є проблеми із залишками вакцин. Деякі з них не закуповувалися з 2013 року.

Читайте також: Україна відмовиться від російських вакцин

"У деяких областях є місячні залишки, в деяких - на кілька тижнів. Ми працюємо з ЮНІСЕФ, який готовий поставляти вакцини в Україну. І перші поставки будуть вже наприкінці вересня", - запевнив Квіташвілі.

Яценюк доручив міністру забезпечити перевірку всіх регіонів і дізнатися наскільки правдиві цифри, що обласні керівники передають в Кабмін. Прем'єр пообіцяв, що за підсумками перевірок будуть прийняті кадрові рішення.