В Україні готуються до військового стану і повної мобілізації

поділитись

0

7669

Росія збирається зірвати Мінські угоди і готується до серйозної атаки

Україна буде змушена таким чином відповісти на російську агресію, якщо бойовики зірвуть Мінські угоди і розгорнуть серйозний наступ на українські позиції.

Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов журналістам на полігоні в Київській області в п'ятницю, 14 серпня.

"Хочу сказати: якщо Росія піде на зрив Мінських угод - а для цього, на жаль, все сьогодні робиться - безумовно, ми будемо діяти відповідно до викликів, які стоятимуть перед країною. Якщо буде активне застосування російських військ - безумовно, ми змушені будемо ввести воєнний стан і проводити більш потужну мобілізацію всього потенціалу, який є в країні ", - сказав він.

Читайте також: Генштаб допускає повну мобілізацію в Україні

Також Турчинов зазначив, що ситуація в зоні проведення АТО дуже загострилася, війська бойовиків сконцентрувалися поруч з лінією зіткнення, зростає кількість обстрілів по позиціях українських військових.

За словами секретаря РНБО, все це свідчить про те, що Росія збирається зірвати Мінські угоди і готується до серйозної атаки.

"Саме тому ми відпрацьовуємо завдання не тільки відбивати атаку, але й контратакувати в разі проведення наступу", - додав Турчинов.

За його словами, наразі Україна готова дати відсіч агресору.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Політика
25.07.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
12.07.2017
Мешканців міста просять погасити борги
0
0
20:16 26.07.2017
Фура з рибою простояла шість днів під палючим сонцем
0
0
18:30 26.07.2017
За попередніми даними, загинула жінка
0
0
18:05 26.07.2017