Фото дня: через утеплювач фасаду у будинку розгорілася війна

поділитись
Мешканці будинку зібрали три тисячі гривень і найняли майстрів, щоб зняли утеплювач зі стін свого сусіда

[image=21410]

У столичному районі Голосієво почалася справжня війна в одному з будинків через утеплення квартир. Виявляється один з жителів вирішив утеплювати квартиру. Але решта жителів були проти "латочки" на красивому фасаді новенького будинку.

У групі в Facebook розгорілися баталії, що жителі проти того, щоб спотворювали їх будинок. Декілька тижнів битва продовжувалася на просторах Мережі, але потім вона виплеснулася назовні. Незгодні мешканці будинку зібрали три тисячі гривень і найняли майстрів, щоб зняли утеплювач зі стін. Про це повідомляє співтовариство в соціальній мережі "Типове Голосієво – Київ".

Тепер інтернет співтовариство розділилося на два табори – ті, хто "за" ініціативу жителів будинку, і ті, хто "за" утеплення фасаду без дозволу сусідів.

"Ну і чим пишатися? Мені погано, хай сусідові буде теж погано", - написала Тетяна Оніщенко. Багато хто також вважає, мовляв, сусіди просто через заздрість зняли утеплювач.

Читайте також: "Більшість киян не зможуть потрапити в нові райради" - експерт

Проте інші вважають, що квартира належить власникові, але фасад всім жителям будинку. І спотворювати новенькі стіни шоколадно кольору не згодні. "Ці одиничні утеплення - це візуальна образа. Гаразд, коли це хрущовки і панельки - їх потворність нічим не зіпсувати, та й кольором не так виділяється, а тут будинок-то симпатичний, його якщо утеплювати, то всім стояком, і декорувати відповідно", - парирує Ярослав Шакула.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
У планах Sex.Ed.Coffee створити секс-музей
0
0
20:23 15.08.2018
Молодий чоловік вирішив покінчити життя самогубством після того, як його облаяли батьки
0
0
19:17 15.08.2018
На рахунки міста потрапляє всього 10 – 15 % від зароблених прибутків – решта йде на рахунки компаній-посередників
0
0
16:23 15.08.2018
Розгляд справи щодо скандального відеоролику перенесене на 13 вересня
1
0
15:13 15.08.2018