Фото дня: через утеплювач фасаду у будинку розгорілася війна

поділитись

0

822

Мешканці будинку зібрали три тисячі гривень і найняли майстрів, щоб зняли утеплювач зі стін свого сусіда

[image=21410]

У столичному районі Голосієво почалася справжня війна в одному з будинків через утеплення квартир. Виявляється один з жителів вирішив утеплювати квартиру. Але решта жителів були проти "латочки" на красивому фасаді новенького будинку.

У групі в Facebook розгорілися баталії, що жителі проти того, щоб спотворювали їх будинок. Декілька тижнів битва продовжувалася на просторах Мережі, але потім вона виплеснулася назовні. Незгодні мешканці будинку зібрали три тисячі гривень і найняли майстрів, щоб зняли утеплювач зі стін. Про це повідомляє співтовариство в соціальній мережі "Типове Голосієво – Київ".

Тепер інтернет співтовариство розділилося на два табори – ті, хто "за" ініціативу жителів будинку, і ті, хто "за" утеплення фасаду без дозволу сусідів.

"Ну і чим пишатися? Мені погано, хай сусідові буде теж погано", - написала Тетяна Оніщенко. Багато хто також вважає, мовляв, сусіди просто через заздрість зняли утеплювач.

Читайте також: "Більшість киян не зможуть потрапити в нові райради" - експерт

Проте інші вважають, що квартира належить власникові, але фасад всім жителям будинку. І спотворювати новенькі стіни шоколадно кольору не згодні. "Ці одиничні утеплення - це візуальна образа. Гаразд, коли це хрущовки і панельки - їх потворність нічим не зіпсувати, та й кольором не так виділяється, а тут будинок-то симпатичний, його якщо утеплювати, то всім стояком, і декорувати відповідно", - парирує Ярослав Шакула.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Техно
21.11.2017
Подібна проблема у столиці зачастила
0
0
19:23 21.11.2017
До лікарні він потрапив тільки через два дні
0
0
18:40 21.11.2017
Постраждалі вимагають справедливого покарання для поліцейських
0
0
12:32 21.11.2017