Троє бійців АТО, які втратили кисті рук, поїхали лікуватися до Італії

поділитись

0

426

Уряд збільшив суму протезування на одну кінцівку до двох мільйонів 107 тисяч

Троє бійців, які втратили кисті руки, отримали три мільйони гривень від уряду на протезування в Італії.

Як повідомляє 5 канал, це перший досвід роботи з італійською компанією, адже раніше на протезування бійці їздили до Німеччини.

Чиновники повідомили, якщо італійська фірма влаштує бійців АТО, то інші, з такими ж проблемами, поїдуть за таким же маршрутом. В Італії бійці пробудуть два тижні.

"Уряд збільшив суму протезування на одну кінцівку до двох мільйонів 107 тисяч і це дасть можливість всім бійцям, які потребують високотехнологічні протези, поїхати за кордон, щоб вони їх отримали вже цього року", - повідомив голова державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО Артур Дерев'янко.

Бійці прокоментували свої поїздку. Незважаючи на втрати рук, вони планують повернутись на схід України для оборони державних кордонів.

"Обійматися, з кимось вітатися, я якось відвик вже", - говорить військовослужбовець батальйону "Полтавщина" МВС Олександр Піддубний.

"Зробити протез і повернутися в батальйон, якщо Бог дасть", - зазначив військовослужбовець 17-го мотопіхотного батальйону Андрій Шараєнко.

Читайте також: В Австрії медсестру "Лютик" навчать ходити на протезах

Нагадаємо, дев'ятеро дітей учасників АТО та вимушених переселенців з Донбасу та Криму поїхали на психологічну реабілітацію до Вільнюса.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Причини пожежі поки невідомі
0
0
16:38 19.11.2017
Легкої наживи не вийшло, тепер ними точно зацікавиться військова прокуратура
0
0
14:29 19.11.2017
Її відвезли в невідомому напрямку
0
0
22:28 18.11.2017