Двом загиблим в АТО льотчикам встановили пам’ятники в Вінниці (фото)

поділитись

0

516

Пілоти врятували свої екіпажі та мирних людей ціною власного життя

[gallery]

На території алеї слави, що розміщується у філії Національного військово-історичного музею України, 20 серпня відкрили бронзові погруддя Героям України Дмитру Майбороді та Костянтину Могилко.

Про це повідомляє видання Вінниця.info.

Почесну місію відкриття пам'ятних бюстів надали батькам та керівництву міста і області. Після церемонії вінничани зі сльозами на очах поклали квіти до підніжжя монументів.

У літак, який пілотував Дмитро Майборода, 14 липня минулого року в Краснодонському районі Луганської області влучила ворожа ракета класу "повітря-повітря". Офіцеру вдалося втримати ушкоджений літак у повітрі та відвести його від населених пунктів. Він разом з помічником командира екіпажу майором Дмитром Шкарбуном керував літаком до останньої миті. Це дало змогу іншим членам екіпажу врятуватися.

Читайте також: Попрощалися з бійцем, який підірвав себе і двох росіян

Підполковник Костянтин Могилко загинув шостого червня в районі міста Слов'янськ. Бойовики збили військовий літак АН-30Б. В результаті героїчно загинула частина екіпажу літака. Серед них був і командир транспортної авіаційної ескадрильї "Блакитна стежка". Ціною власного життя він відвів літак за межі міста, а екіпажу скомандував аварійне покидання літака. Чотирьом членам екіпажу вдалося вистрибнути з парашутом.

Нагадаємо, пам'ятний знак загиблому під Іловайськом громадянину США Марку Паславському встановили у Києві на Аскольдовій могилі.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Лінч допоможе українцям стати здоровими та щасливими
0
0
00:10 18.11.2017
Ще надходить інформація
0
0
20:20 17.11.2017