Донецький художник представить графічний роман про полон у терористів

поділитись

0

228

Художник майже півтора місяці просидів у підвалі "МГБ ДНР" за поширення в Донецьку малюнків-шаржів на лідерів так званої "ДНР"

Донецький художник Сергій Захаров представить документальний графічний роман про свій досвід перебування в полоні у терористів "ДНР".

Про це передає Cultprostir.ua.

Художник майже півтора місяці просидів у підвалі "МГБ ДНР" за поширення в Донецьку малюнків-шаржів на лідерів так званої "ДНР". Він потрапив у полон в серпні 2014 року, де його били, катували, інсценували розстріли.

Читайте також: Московський коментатор в прямому ефірі "потролив" "ДНР" (відео)

"Ідея полягає в тому, що, крім моєї історії, там будуть історії інших людей, які побували в полоні. Історії тих, з ким я встиг познайомитися і ще познайомлюся за час підготовки книги. Малюнки будуть розбавлені розповідями людей, які зустрілися мені там (в тому числі і ополченцями) - іноді страшними, а іноді і комічними", - зазначив художник.

Зараз Захаров працює над картинками, викладаючи деякі з них на своїй сторінці в Facebook. Художник шукає видавця для майбутньої книги, формат якої ще не вибрано. Це буде або нарізка коміксів, або альбомні зображення з пояснювальним текстом.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Техно
21.11.2017
В установі сталася бійка за участю лікаря
0
0
18:00 23.11.2017
Жінка розляглася просто посеред вулиці
0
0
16:15 23.11.2017
У мережі впевнені, що тільки так з автохамамі і треба чинити
0
0
14:47 23.11.2017