Вирок Сенцову протиправний і негуманний - МЗС

поділитись

0

206

Українські дипломати назвали Сенцова і Кольченка "політичними заручниками і невинними жертвами агресії Російської Федерації проти України"

Міністерство закордонних справ України вважає рішення російського суду у справі українців Олега Сенцова і Олександра Кольченка протиправним і антигуманним, а сам суд - "політичним замовленням влади Кремля".

"Неправомірне судове рішення, яке базується на сфабрикованих матеріалах слідства, отриманих, у тому числі, внаслідок застосування до українських громадян психологічного тиску та фізичних тортур, стало остаточним підтвердженням політичної заангажованості судової системи РФ", - йдеться у заяві, поширеній прес-службою українського міністерства.

У МЗС також наголосили, що Сенцов та Кольченко є громадянами України, і їхнє утримання на території РФ є незаконним.

Українські дипломати назвали Сенцова і Кольченка "політичними заручниками і невинними жертвами агресії Російської Федерації проти України".

Читайте також: Сенцова засудили до 20 років в колонії строгого режиму

У вівторок окружний військовий суд у Ростові-на-Дону засудив українського режисера Олега Сенцова до 20 років колонії суворого режиму, визнавши його винним у "організації терористичного угрупування".

Українського активіста Олександра Кольченка засудили до десяти років.

Обидва кримських активісти категорично відкидають висунуті їм звинувачення і вважають, що їх судять за участь у Майдані та активну позицію із захисту української державності в Криму.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
qq
Ексклюзив, Політика, Розслідування
23.03.2017

Коментарі

Випадок стався на столичній Русанівській набережній
1
0
09:45 28.03.2017
Результати ремонту вестибюлю станції метро "Лівобережна" обурили киян та викликали шквал критики й насмішок у соцмережах
3
0
20:56 27.03.2017
Рятувальники дістали з Дніпра бездиханне тіло чоловіка.
0
0
20:33 27.03.2017
"Київпастранс" планує придбати 180 нових автобусів та тролейбусів вартістю понад мільярд гривень
0
0
19:41 27.03.2017