Форум волонтерів «ГромадаFest» стартував у Дніпропетровську (фото)

поділитись

0

548

У рамках заходу пройдуть круглі столи, презентації найактуальніших проектів волонтерів, виставка военпрома і безкоштовні майстер-класи для дорослих і дітей

[gallery]

Сьогодні в дніпропетровській будівлі Театру опери та балету відкрився Всеукраїнський форум волонтерів "ГромадаFest". У рамках заходу пройдуть круглі столи, презентації найактуальніших проектів волонтерів з усієї країни, виставка военпрома і безкоштовні майстер-класи для дорослих і дітей.

Про це повідомив "МОСТ-ДНІПРО".

Форум буде проходити з 26 по 30 серпня з ініціативи голови Дніпропетровської ОДА Валентина Резніченка.

Організатор Всеукраїнського форуму волонтерів "ГромадаFest" і "Товариства Ветеранів АТО" Наталія Зарицька розповіла про те, які питання будуть обговорювати волонтери на "ГромадаFest":

"У перший день на форумі ми будемо говорити про проблеми реабілітації. При чому, як реабілітації учасників АТО, так і переселенців. Другий день - фінансово презентаційний. Всі учасники форуму презентуватимуть проекти, які вже діють і говорити про плани на майбутнє. У третій день ми будемо говорити про питання донорства крові і будуть проходити практичні семінари з питань електронних закупівель. У суботу ми поговоримо про проблеми переселенців, а в неділю обговоримо питання соціальної підтримки учасників АТО і переселенців ", - сказала вона.

Організатор Всеукраїнського форуму волонтерів "ГромадаFest", глава правління БО БФ "МАК" Наталія Макуха зазначила, що питання реабілітації, які будуть обговорюватися на заході в перший день, дуже важливі для суспільства.

Читайте також: Чеські благодійники передали в АТО речі та солодощі (фото)

"Наш фонд і наша волонтерська група працює в різних напрямках, ми не тільки допомагаємо військовим в зоні АТО і пораненим, які знаходяться на лікуванні в Дніпропетровську. Ми також розуміємо, що є необхідність психологічної підтримки. Тому що ті люди, які повертаються зараз із зони АТО, вони не тільки несуть із собою досвід війни. Вони повертаються в суспільство і стикаються з тим, що ми не так швидко реформуємося, як їм хотілося б. Тому питання реабілітації, як фізичної, так і психологічної, які сьогодні будуть обговорюватися на форумі, дуже важливі. У нас є всілякі санаторії і так далі, але це все місця відпочинку, а не повноцінної реабілітації бійців АТО", - сказала вона.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Техно
19.07.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
12.07.2017
Зі сторони торговельної мережі коментарів поки не надходило
0
0
15:29 23.07.2017
У жителів столиці запитали про червоні прапорці на міських пляжах
0
0
08:12 22.07.2017
Чотирирічні діти підпалили квартиру
0
0
16:30 21.07.2017
Центр Києва перекриють на ремонт, а на дорогах очікуються масштабні пробки
0
0
13:59 21.07.2017
Дивний автомобіль нагадує інопланетне судно
0
0
11:26 21.07.2017