Сьогодні на футбольному полі загальноосвітньої школи №2 Красноармійська відбувся напружений і цікавий матч між командами ППСМОН "Дніпро-1" і учнів школи №2.

Про це пише 06239.com.ua.

Спортивне змагання у швидкості, витривалості і точності ударів між військовими та учнями сьогодні відбулося вперше. Перший тайм футбольного матчу завершився без забитих м'ячів. Проте вже в другому таймі гравці команди "Дніпро-1" відкрили рахунок.

Серія пенальті, в якій кожна команда по п'ять разів завдавала ударів по воротах суперника, виявила остаточного переможця. Ним стала команда ППСМОН "Дніпро-1", яка з невеликим відривом, 2: 3, все-таки позбавила команду учнів ОШ №2 заповітної перемоги.