На Херсонщині працівниця військкомату за гроші сприяла в ухиленні від призову під час мобілізації. Про це повідомляє МВС.

Головний спеціаліст Великолепетиського районного військового комісаріату запропонувала двом батькам допомогу у звільненні їх синів від призову на строкову військову службу до ЗСУ та вимагала за це 500 і 800 доларів США відповідно.

Правопорушницю затримали під час отримання 1,3 тис. доларів неправомірної вигоди.

Раніше за даним фактом слідчим управлінням УМВС України в Херсонській області було відкрито кримінальне провадження. Правопорушниці загрожує позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років з конфіскацією майна.

Читайте також: Волинянина засудили за ухилення від військової служби

Популярні новини зараз
Борги за комуналку підлягають списанню: коли можна не платити Платіжки зростуть у чотири етапи: українцям готують подорожчання світла Переведення годинника на літній час: що зміниться для укранців Клієнти ПриватБанку зможуть отримати компенсацію до 15 тисяч гривень
Показати ще

Наразі вирішується питання щодо обрання їй запобіжного заходу та повідомлення про підозру.

Нагадаємо, нещодавно у Харкові затримали чоловіка, який пообіцяв відкупити призовника від мобілізації та взяв за це 10 тисяч гривень хабара.