Учора прикордонники затримали громадянина Словаччини, який намагався вивезти з України три старовинні ікони невідомого автора.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

"Під час перевірки документів прикордонники помітили схвильовану поведінку водія, який прибув у пункту пропуску "Ужгород" автомобілем Ford. Тому було прийнято рішення щодо проведення поглибленого огляду автівки спільно з представниками митниці", - сказано у повідомленні.

У результаті огляду прикордонники знайшли ікони із зображенням Ісуса Христа, Матері Божої та Святих, які знаходилися у багажнику автомобіля серед особистих речей водія.

Читайте також: Шахраї видурювали гроші на відпочинок дітей, прикриваючись Москалем

Популярні новини зараз
Доплати до пенсій у серпні: хто додатково отримає майже 600 гривень ПриватБанк встановлює обмеження: що загрожує пенсіонерам Термін до 31 грудня: пенсіонерів закликали зробити це, щоб не втратити пенсію Не відправлять далеко: хто може служити поруч з домом
Показати ще

Іноземець розповів, що придбав ікони на інтернет-аукціоні, а розписку про їх вартість отримав від продавця. "Заявлена загальна вартість виявленого становить 2 тисячі гривень", - повідомляє Держприкордонслужба.

Правоохоронці вилучили ікони для проведення експертизи з метою визначення художньої, культурної і історичної цінності та встановлення їх справжньої вартості.