Народний депутат Михайло Гаврилюк звернувся до мера Луцька Миколи Романюка та губернатора Володимира Гунчика з проханням вирішити ситуацію, яка сталася у місцевому ресторані.

Як повідомив він на своїй сторінці у Facebook, його друга, бійця Нацгвардії, не пустили на поріг закладу "Мелодія".

Депутат та військовий перебували у Волинській області з особливим завданням – вони знімали на відео незаконний видобуток гравію.

Гаврилюк наголосив, що боєць перебував у відпустці, але під час візиту у кафе у нього були нашивки Національної гвардії.

Власники закладу попросили бійця АТО сісти за столик на вулиці.

Популярні новини зараз
Що не можна підписувати в ТЦК: попередження юристів Залишилось менше двох тижнів: власників квартир та будинків зобов'язали заплатити Шкільний рік 2025-2026: коли будуть канікули та чи введуть дистанційку Виплати на дітей надійдуть за новими правилами
Показати ще

Гаврилюк пише, що вони довго вмовляли офіціантів та власників ресторану, але вони стояли на своєму "дрес-коді".

Також народний обранець запропонував усім лучанам ігнорувати заклад.

Читайте також: В Одеській області кіборга вигнали з маршрутки і обізвали" козлом"

Нагадаємо, що минулого тижня водій маршрутки Білгород-Дністровського Одеської області вигнав кіборга з транспорту у відповідь на питання про пільговий проїзд.