У Росії окультурять армію підручником «Ввічливі люди»

поділитись
В підручнику будуть міститися правила поведінки за столом, при спілкуванні з жінками, рекомендації для ведення телефонних розмов, поради по іміджу і зовнішнім виглядом

Міноборони Росії збирається випустити посібник "Ввічливі люди" для російських військовослужбовців, за допомогою якого солдат навчать поводженню з жінками і відучать від використання ненормативної лексики.

Про це військове відомство заявило в офіційній відповіді соціальному рухові "Всеросійське батьківські збори", повідомили "Известия".

"Міноборони Росії спільно з відомим фахівцем в області етикету та протоколу Центру ефективних технологій Іваном Арцишевським готує до видання посібник "Ввічливі люди". Він розрахований на військовослужбовців і членів їх сімей. У ньому в образній формі описуються правила етикету, поведінки поза розташуванням військової частини, в побуті, повсякденному житті ", - повідомили в Міноборони Росії.

Читайте також: На відкритті алкомаркета в Росії дітей розважали стриптизерки (фото)

Автор зазначив, що в підручнику будуть міститися правила поведінки за столом, при спілкуванні з жінками, рекомендації для ведення телефонних розмов, поради по іміджу і зовнішнім виглядом.

"Це етикет для військових, як поводитися, коли вони зняли форму - як вітатися, представлятися, правильно користуватися приладами та іншим", - сказав Арцишевський.

Також у відомстві заявляють, що проводять з солдатами виховні бесіди з метою "недопущення ненормативної лексики". Але багато військовослужбовців поставилися до такої ініціативи скептично, оскільки вважають, що викорінити в армії вживання матюків неможливо, зазначили у виданні.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Захід зняли з висоти пташиного польоту
0
0
20:52 22.04.2018
Ви не можете це пропустити
0
0
20:20 22.04.2018
Журналіст звернувся до Віталія Кличка, щоб той нарешті зробив приймальні відділення міських дитячих лікарень
0
0
19:33 22.04.2018
Вікторія Горда народилася 22 листопада 2002 року
0
0
18:22 22.04.2018