Британка повісилася у аеропорту Atatürk, у столиці Туреччини,оскільки запізнилась на свій рейс.

Про це пише Hurriyet Daily News.

"Жаклін Енн Саттон прибула в Стамбул з Лондона ввечері в суботу, 17 жовтня. Вона хотіла пересісти на стикувальний рейс до Ербілі - столиці Іракського Курдистану. З невідомих причин, вона запізнилася на рейс", - ідеться у повідомленні.

Читайте також: Акція проти торгівлі людьми проходить по всій Україні

Співробітники аеропорту повідомили жінці, що у таких випадках авіакомпанія не несе відповідальності за подію. Установа не має виплачувати фінансову компенсацію за запізнення на літак.

Популярні новини зараз
Мобілізують у травні: за ким скоро прийде ТЦК Без суду не виселять, але квартиру продадуть: боржникам готують суворі реалії Контролери ходитимуть по квартирах після 16:00: не ховайтеся – інакше платіжка здивує Українцям дозволили оплачувати лише половину платіжки за газ, воду та світло: кому пощастило
Показати ще

Саттон відповіла, що не має грошей на новий квиток. Вона пішла в туалет і там повісилася на шнурках від власного взуття.

Тіло жінки виявили троє росіян. Вони викликали медиків, які констатували смерть жінки і передали справу поліції.

Правоохоронці почали розслідування, а труп відправили до моргу Інституту судової медицини Туреччини.