Україна подала проти РФ позов до Світової організації торгівлі щодо обмеження експорту вагонів і стрілочних переводів.

Про це заявила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі, торговий представник Наталія Нікольська.

"Сьогодні Україна подала до СОТ перший позов проти РФ, пов'язаний з обмеженнями, які були введені на українські вагони та стрілочні переводи", - повідомила Нікольська.

Заступник міністра зазначила, що українська сторона неодноразово намагалася врегулювати суперечку на рівні відповідних комітетів СОТ. Однак через безуспішні спроби Україна вирішила врегулювати це питання в СОТ.

Читайте також: Санкції не є головною причиною падіння економіки РФ - Путін

Популярні новини зараз
Мінімалка – 20 000 грн: пенсіонерам встановили нові суми виплат На українців чекає хвиля скорочень: безробіття розквітне з новою силою Таємна змова трьох держав: Єрмолаєв пояснив, як Трамп, Сі та Путін ділять Україну в сепаратному трикутнику Українцям підвищать пенсії на 25%
Показати ще

"Київ очікує, що врегулювання спору відбудеться протягом 30 днів на стадії консультацій", - заявила Нікольська.

Як повідомлялося раніше, у травні 2015 Росія подавала позов проти України до СОТ.