Пожежу на нафтобазі "БРСМ-Нафта" у Васильківському районі в червні цього року спричинила недбалість персоналу та керівництва. Про це повідомив голова Державної служби з питань праці Роман Чернега.

На прес-конференції у Києві він заявив, про "невідповідність вимогам безпеки технологічного процесу змішування нафтопродуктів", пише ВВС.

Чиновник пояснив, що під час змішування використовували обладнання загального призначення, тоді як мали взяти спеціальне.

Зокрема, в насосі для перекачування нафтопродуктів є механізм, який зупиняє процес при протіканні. В даному випадку він, швидше за все, був неналежної якості, оскільки дав іскру, що і призвело до першого вибуху.

Читайте також: Обгорілі пожежники з нафтобази БРСМ досі не отримали компенсацію від держави

Популярні новини зараз
Загинув командир батальйону "Волат" білорус Іван Марчук "Брест": боровся за Україну і вірив у майбутнє своєї батьківщини Чеські Vampire вже "випили" сотні літрів крові окупантів В Україні різко подорожчали цукор та соняшникова олія: які ціни на популярні товари у супермаркетах Розповніла Ані Лорак повернулася, але знову промовчала про війну і зганьбилася: "Як дивитимешся в очі?"
Показати ще

За словами Чернеги, винних встановили. Досудове розслідування триває.

Пожежа на нафтобазі "БРСМ-Нафта" сталася ввечері 8 червня 2015 року. В результаті загинули шість людей, 15 постраждали. Резервуари горіли майже три доби.