Столична влада прокоментували величезні рахунки за опалення в комунальних платіжках, які отримали кияни за листопад.

Про це заявили в прес-службі КМДА.

"Плата за послугу опалення нараховується за показаннями будинкового лічильника тепла з моменту прийняття приладу на комерційний облік постачальником тепла. Але у зв'язку з тим, що значну частину теплолічильників взяли на облік в різні дні - не з першого числа місяця - то суму до сплати в рахунках за листопад сформували за тарифом 16,14 грн за кв.м. ", - розповіли мерії Києва.

"Така ситуація обумовлена ​​тим, що на сьогоднішній день відсутній механізм нарахування плати за опалення, при якому враховують і показання лічильника, і розрахунок за нормативом організацією", - додали в КМДА.

Читайте також: Киян шокували потрійні тарифи на опалення

Популярні новини зараз
Нові ліміти споживання електрики: які зміни запровадили в Україні з 8 лютого Пенсіонери можуть отримати надбавку 500 грн після індексації: кому взагалі не пощастить Нафтогаз почав нараховувати борги українцям, у яких електричне опалення: "Це що, жарт якийсь?" Чому яйця не варто зберігати в холодильнику: прості причини, про які ніхто не знав
Показати ще

При цьому в адміністрації столиці обіцяють перерахувати виставлені киянам рахунки за теплопостачання в січні 2016 року - після новорічних свят.

"Коригування суми до сплати проведуть за фактичними показниками будинкового лічильника тепла відповідно до кількості днів його роботи в листопаді. Скоригована сума буде відображена в рахунках за грудень ", - йдеться в повідомленні відомства.

Нагадаємо, як раніше повідомляв "Знай", киянам прийшли рахунки з "космічними" сумами за опалення.