Скандалом закінчився інвестиційний форум Kievstartupweek, котрий пройшов днями у столиці. Київські міліціонери начебто почали вимагати хабар у одного з потенційних українських інвесторів.

Про пригоду розповів організатор форуму Дмитро Довгополий.

"На форум приїхало близько 30 інвесторців з Європи та США. Один з них повернувся у готель близько півночі. Вирішив відправитися у Макдоналдс та поїсти. Паспорт залишив у номері. Дорогою його спинили міліціонери, запитали документи, котрих не виявилося. Потім запропонували або провести ніч у СІЗО, або дати їм 100 гривень. Інвестор мусив заплатити", - повідомив Дмитро Довгополий.

За його словами, наступного дня майбутні інвестори обговорювали тільки цей інцидент замість говорити на теми конференції. Інвестори поставили Довгополому умову – переїхати з командою до Європи.

У прес-службі столичної міліції про інцидент дізналися з соціальних мереж. Зараз там проводять службове розслідування.

Популярні новини зараз

Бурякова ікра "Пікантна" на зиму: корисна заміна борщам і салатам

Зірка "МастерШеф" Ліза Глинська втратила дитину через лікарську помилку: "Довели напівмертву до пологів"

Роман Свічкаренко пішов від "Холостячки" Злати Огнєвіч через дружину: "У мене всередині почуття"

Зірка "Школи" Анна Трінчер залишилася без житла: навіть Павло Зібров не допоміг

Показати ще

"Якщо факт встановлять та доведуть, винних покарають. У міліції вони більше не працюватимуть", - каже Юлія Мусташ, керівник прес-служби столичної міліції.

Заяву у міліцію потерпілий не подавав. Він громадянин Словаччини з США. Фото міліціонерів-хабарників йому надішлють для впізнання, як тільки завершать внутрішнє розслідування.