Департамент транспортної інфраструктури Києва вивозить з дворів та вулиць столиці старі поржавілі автівки без номерних знаків. Пояснюють – аби навести лад на вулицях столиці та через загрозу можливого тероризму.

Про це повідомили у прес-службі Департаменту.

"Ми вже отримали понад 1 тисячу заявок від киян на вивіз таких автівок. Вони старі, заржавілі, не мають колес та номерних знаків. Деякі з них багато років стоять на вулицях, тому стають привабливими для терористичних актів", - пояснюють у прес-службі Департаменту.

Автівки з номерними знаками транспортують на спеціальний майданчик. Без знаків – відвозять на сміттєзвалище. За три дні до транспортування співробітники Департаменту попереджують можливого власника про вивіз авто. До цього місяць шукають власника через ЖЕК.

"Цього тижня транспортуємо близько 50 автівок з Деснянського району, у четвер відправимо людей на вулицю Радунського – там вже багато років стоїть ржавий мікроавтобус", - кажуть у прес-службі.

Популярні новини зараз

Штрафи 51 тисяча гривень і техогляд за новими правилами: за що можуть забрати авто і які перевірки потрібно пройти

Миколу Азарова заарештували за держзраду

Настя Каменських у купальнику засвітила найсокровенніше, навіть Оля Полякова не стрималася: "Пальцем?"

Слава Дьомін розповів про жорстку сварку на "Співають всі" з Наталею Могилевською: відразу після "весілля"

Показати ще

Переміщення та зберігання автомобілів – платне. Власник може забрати транспорт, якщо сплатить всі витрати на транспортування і зберігання.

Думки киян з приводу нововведення розділилися. Одні схвалюють таку ініціативу, стверджуючи, що покинуті автомобілі стоять роками та займають місця у дворах. Інші кажуть, що їх можна розібрати на металобрухт або відремонтувати і відправити у зону АТО.

Юрист Олексій Гончаренко шокований такою ініціативою міської влади.

"За законом забирати майно можуть лише за рішенням суду. За якими критеріями визначають покинутий автомобіль чи ні? Може мій старенький автомобіль іржавий, або у нього спущені колеса, а я не маю коштів придбати нові. Чому людина має сплачувати за транспортування та зберігання? Це незаконно. До того ж – у столиці багато приїжджих, зараз додалися ще й переселенці. Як можуть їх знайти через ЖЕК?" - дивується Гончаренко.