У Києві прибирають старі автівки через загрозу тероризму

поділитись

0

342

Департамент транспортної інфраструктури Києва вивозить з дворів та вулиць столиці старі поржавілі автівки без номерних знаків. Пояснюють – аби навести лад на вулицях столиці та через загрозу можливого тероризму.

Про це повідомили у прес-службі Департаменту.

"Ми вже отримали понад 1 тисячу заявок від киян на вивіз таких автівок. Вони старі, заржавілі, не мають колес та номерних знаків. Деякі з них багато років стоять на вулицях, тому стають привабливими для терористичних актів", - пояснюють у прес-службі Департаменту.

Автівки з номерними знаками транспортують на спеціальний майданчик. Без знаків – відвозять на сміттєзвалище. За три дні до транспортування співробітники Департаменту попереджують можливого власника про вивіз авто. До цього місяць шукають власника через ЖЕК.

"Цього тижня транспортуємо близько 50 автівок з Деснянського району, у четвер відправимо людей на вулицю Радунського – там вже багато років стоїть ржавий мікроавтобус", - кажуть у прес-службі.

Переміщення та зберігання автомобілів – платне. Власник може забрати транспорт, якщо сплатить всі витрати на транспортування і зберігання.

Думки киян з приводу нововведення розділилися. Одні схвалюють таку ініціативу, стверджуючи, що покинуті автомобілі стоять роками та займають місця у дворах. Інші кажуть, що їх можна розібрати на металобрухт або відремонтувати і відправити у зону АТО.

Юрист Олексій Гончаренко шокований такою ініціативою міської влади.

"За законом забирати майно можуть лише за рішенням суду. За якими критеріями визначають покинутий автомобіль чи ні? Може мій старенький автомобіль іржавий, або у нього спущені колеса, а я не маю коштів придбати нові. Чому людина має сплачувати за транспортування та зберігання? Це незаконно. До того ж – у столиці багато приїжджих, зараз додалися ще й переселенці. Як можуть їх знайти через ЖЕК?" - дивується Гончаренко.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Політика
25.07.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
12.07.2017
З метою безпеки можуть закрити майже на цілий день
0
0
11:55 27.07.2017
Мешканцям деяких районів слід запасатися водою вже зараз
0
0
10:20 27.07.2017
Внаслідок вибуху загинула літня жінка
0
0
08:15 27.07.2017
Київським велосипедистам підготували сюрприз
0
0
04:45 27.07.2017