Правий сектор п'ять діб тримав медиків у підвалі

поділитись

0

1020

П'ятьох медиків-волонтерів п'ять діб утримували в полоні Правого сектору. Були "арештовані" Олександр Корнийчук, позивний "Байкер", його помічник Сергій Супрун, позивний "Навігатор", один з командирів підрозділу "Госпітальєри" Сергій Сліпець, позивний "Гном", член підрозділу Ігор Холодило, позивний "Дайвер". Також, полонили ще одного чоловіка, чиє ім'я було невідоме.

[image=3880 align=left]

Це сталося 28 квітня на базі добровольчого підрозділу Правого сектора біля села Покровське Дніпропетровської області. Сьогодні стало відомо, що більшість волонтерів звільнили. Причиною їх полону стали внутрішні розборки.

"Це правда. Я і четверо моїх товаришів з вівторка по суботу провели в полоні Правого сектору. Нас тримали у підвалі п'ять днів, не давали можливості вийти до вбиральні, їжу приносили у відрі, всі засоби зв'язку, як і всі особисті речі, відібрали. У зв'язку з чим ми оголосили голодування, і цей період нічого не їли. Ніяких пояснень з приводу нашого затримання нам не дали. Допитів і розслідувань не справляли. Упродовж цього періоду зламувалися наші телефони, ноутбук та планшети, з метою знайти якісь підтвердження якихось теорій", - написав на свій сторінці в соцмережах Сергій Супрун.

Матеріал по темі: Бійці Збройних Сил оточили базу "Правого сектору" в Покровському районі

Каже, що на даний момент четверо з п'яти на волі.

"Сергій з позивним "Гном" сидить в підвалі і за нього йде війна, є загроза його життю. Якщо його не звільнять протягом дня, то ми дамо свої пояснення причин того, що відбувається не тільки в ФБ, але й прокуратурі, міліції, СБУ, і пресі. Судячи з усього, ми розворушили осиний вулик, і таємниця правди буде для всіх нас не приємною, обтяжливою і такою, що розчаровує", - уточнює волонтер.

В Правому секторі новину назвали "розколом зсередини та з метою дискредитування". А повну інформацію там не можуть надати широкій аудиторії через "зрозумілі для воєнного часу причини".

Читайте також: Грабіжники "косять" під Правий сектор

"Протягом останнього періоду власними силами ДУК велася оперативна розробка з виявлення та викриття злочинної групи у медичному підрозділі "Госпітальєри". Існує інформація, що невідома злочинна група під виглядом волонтерів і добровольців упроваджувалась у командний склад медичних підрозділів з метою розколу їх зсередини, а також дискредитування. Також ми володіємо інформацією, що група мала зв'язки з певними бізнесменами і окремими чиновниками, що свідомо брали участь у тотальному знищенні польової медицини. Медичні структури перетворювалися на приватний бізнес, розорюючи людей, які прагнули допомогти медикам. Зароблялись гроші на крові, війні та людських життях", - кажуть у ПС.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Політика
14.03.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
23.03.2017

Коментарі

Цепочка открыта. Одно прочитанное сообщение. Перейти к содержимому Gmail используется с программой чтения с экрана 2 Поиск Gmail НАПИСАТЬ Ярлыки Входящие (12) Помеченные Важные Отправленные Черновики Спам (1) Корзина Круги [Airmail] Ещё Hangouts Ещё Add To TickTick 1 из 1 420 Печатать все В новом окне Код информера Новости Мира для znaj.ua под статью (вместо 3 тизеров миксадверт) Входящие x media marketing Прикрепленные файлы13:47 (29 мин. назад) кому: мне Область прикрепленных файлов Нажмите здесь, чтобы Ответить или Переслать Использовано 13,31 ГБ (88%) из 15 ГБ Управление Условия - Конфиденциальность Последние действия в аккаунте: 12 мин. назад Дополнительная информация Фотография профиля пользователя media marketing media marketing Добавить в круги Показать подробную информацию КИ 3677_Новости Мира _для znaj.ua.txt Открыть с помощью… Отображается файл "КИ 3677_Новости Мира _для znaj.ua.txt"
Андреєв працює заступником голови Шевченківською РДА з 2014 року
0
0
18:44 24.03.2017
У Києві масово обкрадають автомобілі на парковках торгових центрів.
0
0
18:02 24.03.2017
У Києві задушили викладача МАУП, щоб не віддавати йому борги.
0
0
14:13 24.03.2017
На зустрічі були присутні архітектори та експерти з строительсву доріг
5
0
06:10 24.03.2017