П'ятьох медиків-волонтерів п'ять діб утримували в полоні Правого сектору. Були "арештовані" Олександр Корнийчук, позивний "Байкер", його помічник Сергій Супрун, позивний "Навігатор", один з командирів підрозділу "Госпітальєри" Сергій Сліпець, позивний "Гном", член підрозділу Ігор Холодило, позивний "Дайвер". Також, полонили ще одного чоловіка, чиє ім'я було невідоме.

Це сталося 28 квітня на базі добровольчого підрозділу Правого сектора біля села Покровське Дніпропетровської області. Сьогодні стало відомо, що більшість волонтерів звільнили. Причиною їх полону стали внутрішні розборки.

"Це правда. Я і четверо моїх товаришів з вівторка по суботу провели в полоні Правого сектору. Нас тримали у підвалі п'ять днів, не давали можливості вийти до вбиральні, їжу приносили у відрі, всі засоби зв'язку, як і всі особисті речі, відібрали. У зв'язку з чим ми оголосили голодування, і цей період нічого не їли. Ніяких пояснень з приводу нашого затримання нам не дали. Допитів і розслідувань не справляли. Упродовж цього періоду зламувалися наші телефони, ноутбук та планшети, з метою знайти якісь підтвердження якихось теорій", - написав на свій сторінці в соцмережах Сергій Супрун.

Матеріал по темі: Бійці Збройних Сил оточили базу "Правого сектору" в Покровському районі

Каже, що на даний момент четверо з п'яти на волі.

Популярні новини зараз

Святослава Вакарчука запідозрили у таємних зв’язках із лідером гурту Go_A Катериною Павленко: "Епічно!"

Роман Свічкоренко зустрічався з Тіною Кароль задовго до "холостячки" Злати Огнєвіч: "Так собі хлопчик"

Зірка "МастерШеф" Ліза Глинська втратила дитину через лікарську помилку: "Довели напівмертву до пологів"

Зірки "Постукайся в мої двері" Ханде Ерчел і Керем Бюрсін регулярно сваряться: у всьому винен колишній актриси

Показати ще

"Сергій з позивним "Гном" сидить в підвалі і за нього йде війна, є загроза його життю. Якщо його не звільнять протягом дня, то ми дамо свої пояснення причин того, що відбувається не тільки в ФБ, але й прокуратурі, міліції, СБУ, і пресі. Судячи з усього, ми розворушили осиний вулик, і таємниця правди буде для всіх нас не приємною, обтяжливою і такою, що розчаровує", - уточнює волонтер.

В Правому секторі новину назвали "розколом зсередини та з метою дискредитування". А повну інформацію там не можуть надати широкій аудиторії через "зрозумілі для воєнного часу причини".

Читайте також: Грабіжники "косять" під Правий сектор

"Протягом останнього періоду власними силами ДУК велася оперативна розробка з виявлення та викриття злочинної групи у медичному підрозділі "Госпітальєри". Існує інформація, що невідома злочинна група під виглядом волонтерів і добровольців упроваджувалась у командний склад медичних підрозділів з метою розколу їх зсередини, а також дискредитування. Також ми володіємо інформацією, що група мала зв'язки з певними бізнесменами і окремими чиновниками, що свідомо брали участь у тотальному знищенні польової медицини. Медичні структури перетворювалися на приватний бізнес, розорюючи людей, які прагнули допомогти медикам. Зароблялись гроші на крові, війні та людських життях", - кажуть у ПС.