Правий сектор п'ять діб тримав медиків у підвалі

поділитись

П'ятьох медиків-волонтерів п'ять діб утримували в полоні Правого сектору. Були "арештовані" Олександр Корнийчук, позивний "Байкер", його помічник Сергій Супрун, позивний "Навігатор", один з командирів підрозділу "Госпітальєри" Сергій Сліпець, позивний "Гном", член підрозділу Ігор Холодило, позивний "Дайвер". Також, полонили ще одного чоловіка, чиє ім'я було невідоме.

[image=3880 align=left]

Це сталося 28 квітня на базі добровольчого підрозділу Правого сектора біля села Покровське Дніпропетровської області. Сьогодні стало відомо, що більшість волонтерів звільнили. Причиною їх полону стали внутрішні розборки.

"Це правда. Я і четверо моїх товаришів з вівторка по суботу провели в полоні Правого сектору. Нас тримали у підвалі п'ять днів, не давали можливості вийти до вбиральні, їжу приносили у відрі, всі засоби зв'язку, як і всі особисті речі, відібрали. У зв'язку з чим ми оголосили голодування, і цей період нічого не їли. Ніяких пояснень з приводу нашого затримання нам не дали. Допитів і розслідувань не справляли. Упродовж цього періоду зламувалися наші телефони, ноутбук та планшети, з метою знайти якісь підтвердження якихось теорій", - написав на свій сторінці в соцмережах Сергій Супрун.

Матеріал по темі: Бійці Збройних Сил оточили базу "Правого сектору" в Покровському районі

Каже, що на даний момент четверо з п'яти на волі.

"Сергій з позивним "Гном" сидить в підвалі і за нього йде війна, є загроза його життю. Якщо його не звільнять протягом дня, то ми дамо свої пояснення причин того, що відбувається не тільки в ФБ, але й прокуратурі, міліції, СБУ, і пресі. Судячи з усього, ми розворушили осиний вулик, і таємниця правди буде для всіх нас не приємною, обтяжливою і такою, що розчаровує", - уточнює волонтер.

В Правому секторі новину назвали "розколом зсередини та з метою дискредитування". А повну інформацію там не можуть надати широкій аудиторії через "зрозумілі для воєнного часу причини".

Читайте також: Грабіжники "косять" під Правий сектор

"Протягом останнього періоду власними силами ДУК велася оперативна розробка з виявлення та викриття злочинної групи у медичному підрозділі "Госпітальєри". Існує інформація, що невідома злочинна група під виглядом волонтерів і добровольців упроваджувалась у командний склад медичних підрозділів з метою розколу їх зсередини, а також дискредитування. Також ми володіємо інформацією, що група мала зв'язки з певними бізнесменами і окремими чиновниками, що свідомо брали участь у тотальному знищенні польової медицини. Медичні структури перетворювалися на приватний бізнес, розорюючи людей, які прагнули допомогти медикам. Зароблялись гроші на крові, війні та людських життях", - кажуть у ПС.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
У планах Sex.Ed.Coffee створити секс-музей
0
0
20:23 15.08.2018
Молодий чоловік вирішив покінчити життя самогубством після того, як його облаяли батьки
0
0
19:17 15.08.2018
На рахунки міста потрапляє всього 10 – 15 % від зароблених прибутків – решта йде на рахунки компаній-посередників
0
0
16:23 15.08.2018
Розгляд справи щодо скандального відеоролику перенесене на 13 вересня
1
0
15:13 15.08.2018