Відома українська письменниця та депутат Верховної Ради Марія Матіос активно допомагає пораненим бійцям АТО, займається пошуком зниклих вояків на Донбасі.

"Дехто з колег із парламенту дорікає мені, що це не депутатська робота - опіка над пораненими упродовж року. Може, й так. Але іншою я вже не стану. Як ви думаєте - що я відчуваю, коли вони мене зустрічають словами "наша мама прийшла"? І всі - на власних ногах! Отож бо", - повідомляє на своїй сторінці в Facebook жінка.

Вона повідомила, що зараз займається реабілітацією військових, які перебувають в луганському прикордонному шпиталі.

"Так трапилося, що четверо "моїх" хлопців перебувають нині там. Троє із них - з луганського прикордонного загону. З Віталія Ч. витягнули ще кілька куль і осколків. Володя А. проходить планове обстеження. Юра Гладченко "рихтує" серце, а Веніамін Файчук проходить медкомісію", - повідомляє Матіос.

Читайте по темі: Волонтери зібрали для АТО літак, який простояв в ангарі 12 років

Нагадаємо, що наприкінці січня вона відвідала Луганську область з робочим візитом. Там презентувала виставу "Нація", яка була створена за її однойменним твором, а також побувала в селі Трьохізбенка, де потрапила під обстріл. Там же Матіос зустрілася з українськими військовими та місцевими жителями, які залишилися без даху над головою.