Нардеп Гончаренко вимагає віддати дачу патріарха Кирила бійцям АТО (фото)

поділитись

0

776

Гончаренко відправить депутатське звернення на ім'я митрополита Онуфрія з проханням про передачу резиденції на потреби лікування та реабілітації українських вояків

[gallery]

Народний депутат від БПП Олексій Гончаренко звернувся до Предстоятеля Православної Церкви Московського патріархату митрополита Онуфрія з проханням закрити в Одесі літню резиденцію Московського патріарха Кирила.

Про це повідомляє "Dumskaya".

Гончаренко наголосив, що "на превеликий жаль, влада в Російській Православній Церкві нині перебуває в руках відвертих українофобів". Вони відкрито закликають до "братовбивства, ненависті і до інших богопротивних вчинків".

В межах міста Одеси, на території Свято-Успенського чоловічого монастиря, розташована літня резиденція патріарха Московського і всієї Русі Кирила Гундяєва. Це розкішна будівля на березі Чорного моря, яку оточує сад.

"Що робить резиденція одного з найзавзятіших ідеологів війни проти України на території України? Чи не логічніше цьому приміщенню служити на благо обороноздатності української держави", - наголошує нардеп.

Читайте також: Благодатний вогонь загас в руках патріарха Кирила

Гончаренко зазначає, що проукраїнські організації не можуть існувати на території Росії і окупованих Криму та Донбасу.

"Чому ми повинні мати на своїй землі резиденції "п'ятої колони"? Чи не доведе така безмежна терпимість і пацифізм до катастрофи?" - заявляє нардеп.

Росія будь-яку організацію, яка фінансується або управляється з-за кордону, називає "іноземним агентом". В цей же час "ми терпимо ставку "кирилівського лігва" в Одесі яка на картах генштабу російської армії позначена як "Новоросія".

Він відправить депутатське звернення на ім'я митрополита Онуфрія з проханням про передачу резиденції на потреби лікування та реабілітації українських вояків.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Політика
14.03.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
23.03.2017

Коментарі

У Києві втретє за тиждень на тому ж місці трамвай злетів з рейок.
0
0
21:23 26.03.2017
Киян попередили про зміну графіку руху міських електричок.
0
0
21:09 26.03.2017
У Києві активісти зібрались біля Посольства Білорусі в Україні в знак протесту затримання учасників мітингу "дармоїдів".
0
0
20:18 26.03.2017
Водій Volkswagen припаркувався на вході до магазину
1
0
19:10 26.03.2017